Haber

AK Parti Nevşehir sahaya çıktı

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Mehmet Savran ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya, esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerde AK Parti heyeti, esnafa hayırlı ve bereketli işler dileyerek esnafın talep ve tekliflerini dinleyerek yeni dönemde hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Desteklerinden dolayı tüm esnaflara teşekkür eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Nevşehir’i seviyoruz, Nevşehir’e aşığız. Bundan hiçbir zaman vazgeçmedik. Nevşehir’le ilgili, Nevşehir halkına karşı, Nevşehir halkının kötülüğünü, kendi çıkarlarını hedef alan her türlü oyunu boşa çıkardık. Hiçbir zaman geri adım atmadık. Birlik, beraberliğin ve çalışmanın değerini her zaman bildik. Yeni dönemde, Cumhurbaşkanımıza söz verdiğimiz gibi, milletimize, milletimize ve milletimize söz verdiğimiz gibi, Nevşehir tarihinin belediye seçimlerinde aldığı en yüksek oyu alarak, bir beş yıl daha lider olarak hizmet etmeyi hedefliyoruz. vatandaşlarımız. Cumhurbaşkanlığını hiçbir zaman bir konum, bir üstünlük meselesi olarak görmedik.

Belediye Başkanlığı halka hizmet içindir, halkın hizmeti için ayrılmış bir koltuktur. Bu asla unutulmamalıdır. Bu seçimin tüm partilere, tüm adaylara, tüm seçmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Temizlikte, güzellikte, hizmette yarışacağımızı, asla polemik yapmayacağımızı, aşağılama ve ayrımcılık sistemini tercih etmeyeceğimizi, hayali bir düşmanla mücadele etmeyeceğimizi beyan ederim. Adil yarışalım, Nevşehir kazansın, Türkiye kazansın. “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu