Haber

TEKNOFEST’te Ulaşım BinBin ile Sağlanıyor

Kısa yolculuklar için çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, İstanbul’da başlayan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te görev gruplarının ve Turkcell grubunun ulaşım ihtiyaçlarını sahada analiz ediyor.

27 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek etkinlikte BinBin standına uğrayan teknoloji severleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan teknoloji şirketi BinBin, Türkiye’den binlerce teknoloji tutkunun akın ettiği TEKNOFEST heyecanını bir kez daha paylaşıyor. Geçtiğimiz yıl etkinliğe katılan tüm katılımcılara ücretsiz ve güvenilir ulaşım sağlayan BinBin, Atatürk Havalimanı’nda 1 Mayıs’a kadar devam edecek etkinliklerde görev yapan ekiplerin ihtiyaçlarını karşılamak için alanlarda yer alıyor. Havalimanındaki etkinliklerde görev yapan gruplara ücretsiz e-scooter hizmeti sunan BinBin, standında da teknoloji tutkunlarına pek çok sürpriz ikram sunuyor.

“TEKNOFEST ekibi BinBin ile güvende”

BinBin CEO’su Kadir Abdik, ülkemizde milli teknolojinin geliştirilmesinde kritik öneme sahip kurum ve kuruluşların ortaklığıyla düzenlenen TEKNOFEST’te yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“TEKNOFEST gibi gençleri bilim ve teknoloji ile buluşturan böylesine değerli bir etkinlikte yer alan ekiplere başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında sunduğumuz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki hizmetimiz ile BinBin ile konforlu bir sürüş deneyimi sunarken, hem festival gruplarının hem de değerli Turkcell grubunun TEKNOFEST heyecanını paylaşıyoruz. Ayrıca etkinliğe katılan ziyaretçilerin de BinBin’den keyif almalarını sağlıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu