Yaşam

Medya Mahallesi Ayşenur Arslan bugün neden yok? Medya Mahallesi Programı ne zaman yayınlanacak?

Halk TV ekranlarının sevilen programı Medya Mahallesi hafta içi her gün Ayşenur Arslan’ın sunumuyla izleyiciyle buluşuyor. Yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine sahip olan program bugün seyirci karşısına çıkmadı. İzleyiciler ise programın neden yayınlanmadığını ve Ayşenur Arslan’ın neden ekranlarda yer almadığını merak etti. Peki bugün Medya Mahallesi’ndeki Ayşenur Arslan neden yok? Medya Bölgesi programı ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada.

Son zamanların en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan Halk TV yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.

Halk TV’de haftanın her günü başarılı programlar yayınlanmaktadır. Haber bülteni yanında yayınlanan programlarda büyük ilgi görmektedir.

Halk TV’nin sevilen programı Medya Mahallesi hafta içi her gün gazeteci Ayşenur Arslan’ın sunumuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Ancak merakla beklenen program bugün yayınlanmadı. İzleyiciler programının neden yayınlanmadığını merak ederken, Ayşenur Arslan’ın neden ekranlarda yer almadığı araştırılıyor.

Medya Komşuları Programı Bugün Neden Yok?

Halk TV izleyicileri, Ayşenur Arslan’ın sunduğu Medya Mahallesi programının neden yayınlanmadığını merak ediyor. Hem seçim öncesi hem de sonrasında sıkça ekrana gelen programda değişiklik yapılmasına karar verildi.

Medya Mahallesi Programı ne zaman yayınlanacak?

Ayşenur Arslan’ın isteği üzerine Medya Mahallesi programı artık sadece Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri yayınlanacak. Program haftanın üç günü 11:00-13:00 saatleri arasında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu