Haber

Konya Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş esnafı ziyaret etti

AK Parti’nin ikinci kez Konya Merkez Meram İlçe Belediye Başkanlığına aday gösterdiği Lider Mustafa Kavuş, Sahibata Mahallesi ve Furgan Dede Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

AK Parti tarafından ikinci kez Meram Belediye Başkanlığına aday gösterilerek önemli katkı sağlayan Lider Mustafa Kavuş, saha çalışmalarına hız verdi. Önder Kavuş, Sahibata Mahallesi ve Furgan Dede Sokak’ta esnafla bir araya gelerek vatandaşlarla sohbet etti. Önder Kavuş’a ziyaretinde Meram Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Meram İlçe Teşkilatı ve İlçe Gençlik İdare Meclisi üyeleri de eşlik etti. Vatandaşlar ve esnaf tarafından sıcak karşılanan Önder Kavuş, kahvehanelerde, çayhanelerde ve taksi duraklarında hemşehrileriyle sohbet ederek, yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

“Vatandaşlarımızla sadece seçim zamanlarında değil her zaman iletişim halindeyiz”

Görev yaptığı süre boyunca ilçenin kalkınması adına hemşehrileriyle istişarede bulunmaktan bir an bile çekinmediğini hatırlatan Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ziyaretlerine ilişkin açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Çerçevesini Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği AK Parti’nin siyaset, hizmet ve belediyecilik anlayışına uygun olarak sadece seçim zamanlarında değil her zaman vatandaşlarımızla biriz, birlikteyiz, iç içeyiz. Yaklaşık beş yıldır bu düsturu sürdürüyoruz.Cumhur İttifakı bu milletin ta kendisidir.Kendisiyle ve milletle iç içe olmuştur.Bu ittifakın bir modülü olarak ilçemizi şeffaf, ortak bir yönetim anlayışıyla yönetiyoruz. Meram bu anlayıştan çok istifade ederek hizmetlerde ciddi ilerleme kaydetti.Bizim anlayışımız budur, Meram’ın da bu anlayışı Türkiye’ye getirdiği icraatlar sayesinde hemşehrilerimiz bizi çok sıcak karşıladılar ve adeta kucakladılar. Bugünkü ziyaretlerimiz.Bunun nedeni hep sahada olmamız, hiçbir zaman sahadan uzak kalmamamız, hiç hız kesmememizdir.Yaptığımız ziyaretler seçim ziyaretleri değil, rutin hizmet, istişare ve gündelik ziyaretlerdir. Allah bizi hemşehrilerimize bağışlasın. “Güzel günlerde hep buluşmak dileğiyle.” – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu