Haber

Karataş terör saldırısını kınadı

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Vilayet Lideri Naim Karataş, “Senarist bellidir, yönetmen bellidir, roller bellidir, sahne de bellidir. Ayan beyan ortadadır ki; bu lanetli saldırı bir dış yapım işidir” dedi.

MHP Erzurum Vilayet Lideri Naim Karataş, İstiklal Caddesi’ndeki hain terör saldırısına sert tepki gösterdi, teröre lanet okudu. Başkan Karataş, “Bu lanetli saldırının kimler tarafından tertip edildiği ve bu kanlı sahnenin hangi ellerce organize edildiği çok açıktır. Türkiye’nin yükselişi, bölgesinde daima güç kazanması ve artık dünya üzerinde de oyun kurucu bir rol üstlenmesi, belirli ki emperyalist güçlerin karnını çok kötü ağrıtmıştır. Şayet bu lanetli terör akınlarıyla bu ülkenin yükselişinin önüne geçmeyi umut ediyorlarsa çok yanılıyorlar. Zira bizim bir ölüp bin dirildiğimizi unutmuşlar. O melun taarruzda kaybettiğimiz her can için başka hesap sorulacak, yaralanmış her bir vatandaşımız için başka hesap sorulacaktır. Saklandıkları inler başlarında parçalanacak, güvendikleri dağlara kurşundan karlar yağdırılacaktır” diye konuştu.

Türkiye dağ başı değildir!

Türkiye’nin teröre karşı verdiği mücadelenin herkesçe bilindiğinin altını çizen MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Terörden ve terörist aksiyonlardan beslenen yarım akıllılar, süreci provoke etmek için olmadık imalarda bulunuyor, baş karıştırmak için türlü türlü algı oyunları sahneliyorlar. Devletimiz, bu kirli beyinleri elbette sorgulayacak, Türkiye’nin huzur ve istikrar imajını zedelemeye çalışan sosyal medya manyaklarını elbette bozguna uğratacaktır. Kendilerine sanatçı, siyasetçi, aktivist, kanaat önderi, fikir adamı diyen ve asıl amaçları Türkiye’nin yoluna taş koymak olan hainlerin etrafa saçmak istedikleri zillet tohumları elbette yeşertilmeyecek, milletin birlik ve beraberliğine uzanan eller, pek doğal ki güvenlik güçlerimiz tarafından budanacaktır. Türkiye dağ başı değildir, dileyenin atına binip cirit oynayacağı meydan değildir. Bu ülkenin birliği, dirliği ve ulusal bir güvenliği vardır. Her kim ki bu hudutları aşarsa, hain terör hücumlarıyla milletin huzuruna kast ederse, karşılığını misliyle alacak ve akıttığı kanda kesinlikle boğulacaktır” şeklinde konuştu.

İç-Dış Temizlik Nasıl Yapılırmış

Hain terör örgütü PKK ve kardeşleri olan ne kadar terör örgütü varsa hepsinin kökünün kazınacağını söyleyen İl Başkanı Naim Karataş; “Bu taarruzun nasıl ve nereden tasarlandığı açıktır. Senarist belirlidir, direktör aşikardır, roller belirlidir, sahne de aşikardır. Ayan beyan ortadadır ki; bu lanetli hücum bir dış üretim işidir. Bu hain hücum bizi sindirmemiş, tam aksine güvenlik güçlerimizin azmini ve yüreğini kamçılamıştır. Terörle çaba elbette devam edecek, dağdaki hainler kadar içimizdeki hainler de, iç ve dış paklık nasıl yapılırmış, bundan bu türlü çok daha net görecektir. Atakta hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum” sözlerini kullandı. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu