Yaşam

Emanet 471. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi son bölümde neler yaşandı, yeni bölümde neler olacak?

Depozito Yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi 471. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 471’de hangi etkinlikler gerçekleşecek. Detaylar burada.

EMANET 471. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanan dizinin 470. bölümünün ardından 471. bölüm fragmanı yayınlandı.

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN’I KARŞISINDA GÖREN SEHER NE YAPACAK?

İzleyicilerin merakla beklediği Emanet 2. sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Seher, yeğeni Yusuf’u büyük bir yıkımın ardından yanına alır ve her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir.

Ağabeyini korumak için söylediği saçmalıklar yüzünden Seher ve yeğenini kaybeden Yaman’ın ilk işi Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan çok daha zordur. Seher arkasında iz bırakmamıştır. Yusuf’la kurduğu mütevazi hayata alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç sahip çıkmayınca karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen karşısında Yaman’ı gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali’nin tek amacı suçluları yakalayıp adaletin önüne çıkarmaktır. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon, Duygu’nun karşısına çıkar. Sert, katı ve katı olan His, eşit derecede başarılı bir polistir. Üstlerinden aldığı emirler sonucunda His’in yanında çalışmak zorunda kalan Ali, bu katılımın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışan işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırıklı ailesine gelin olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gereken bir güveni vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü katı kuralları ve acımasızlığıyla ünlü bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur. Gücünü masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera, Kırıklı konağında uzun süredir sakladığı sırları açığa çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu