Haber

Dilan ve Engin Polat Gözaltında: İlk Görüntüler

İstanbul’da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Engin Polat, eşi Dilan Polat ve aile bireyleri Sıla Doğu ve Kürşat Polat’ın yanı sıra muhasebecileri Beyza Ekici, mali işler memuru Ahmet Gün ve bazı çalışanları da adliyeye getirildi. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Vatan Kampüsü’ndeki sağlık kontrollerinin ardından sorgulanacak. .

Gözaltına ilişkin ilk görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

Kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Engin Polat ve eşi Dilan Polat, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Polat çiftinin dışında gözaltına alınan çok sayıda şüpheli sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine götürüldü.

Polat çifti hastaneye girdiklerinde basın mensuplarının sorularını yanıtlamadı. Tıbbi gözetim altına alınan Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu, “İfademizi vereceğiz, bu kadar.”

Sağlık kontrolünün ardından Dilan Polat ve Engin Polat, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Çift, polis merkezine girişlerinde soruları yanıtsız bıraktı. Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu, basın mensuplarının “Delilleri yok ettiğiniz iddia ediliyor, ne diyeceksiniz?” sorusuna, “Ne tür delilleri yok etsin?” diye yanıt verdi.

Polis tarafından gözaltına alınan diğer şüpheliler de güvenlik önlemi alınarak emniyete götürüldü. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

İşte gözaltından ilk görüntüler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu