Haber

Bağımsız Milletvekili Adayı Dündar’dan Seçim Afişlerine Yapıştırılan Etiketlere Tepki

Osmaniye Bağımsız Milletvekili Adayı Yunus Dündar, seçim afişlerindeki “İlk oyum Erdoğan’a” ve “Başbakan Tayyip Erdoğan” yazılarına tepki gösterdi. Dündar, “Cumhurbaşkanlığında Cumhur İttifakı’nı destekliyormuşum gibi afişler astılar. Yetkililerin gereğini yapmasını istiyorum.”

Osmaniye Bağımsız Milletvekili Adayı Yunus Dündar, kent merkezine astığı afişlerdeki “İlk oyum Erdoğan’a” ve “Başbakan Tayyip Erdoğan” yazılarına tepki gösterdi. Dündar dedi ki:

“SİYASETTE YAPILMAMASI GEREKENLER BUNLAR”

“Esnafı gezerken, arkadaşlarla gezerken bir şey dikkatimizi çekti. Gördüğünüz gibi bulduğumuz afişin üzerine Sayın Erdoğan’a destek resmi koyup yapıştırmışlar. Amacımız bu süreçte destek vermelerini istemek. bağımsız meclis.bizim amacımız cumhurbaşkanlığında kimin yanında olan herkese saygı duyduğumuzu göstermek ama cumhurbaşkanlığında sanki ben cumhurbaşkanlığı’nı destekliyormuşum gibi afişler asıyorlar.yetkililerin gereğini yapmasını istiyorum.bunlar ayıptır bu siyasette yapılmaması gereken şeyler.

“BİZİ MANİPÜLE ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Bu broşürümün orijinal broşürüm olduğunu biliyorsunuz. Üstlerine Tayyip Erdoğan’ın isimlerini yapıştırarak bizi oyuna getirmeye çalışıyorlar ama Allah dilerse onları geri çevireceğiz. İnşallah yolumuza devam edeceğiz. Ben de gurur duyuyorum ve birilerinin kulağına su kaçmış posterimi ve fotoğrafımı manipüle etmeye çalıştığını söylemek istiyorum. Bunu yapanlara da çok teşekkür ediyor, beni yücelttikleri için onlara çokça saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu mesajın basın yoluyla gerekli yerlere ulaşmasını istiyorum.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu