Haber

Akşener’den akıllara durgunluk veren çıkış! Putin’in iddiası ‘vazgeç’ dedirtti

Karadeniz gazı dün Önder Erdoğan’ın da katıldığı törenle devreye alındı.
YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iki anekdotunu kamuoyuyla paylaştığı törenle ilgili anlamsız açıklamalarda bulundu.

ERDOĞAN’DAN TARİHİ İYİLİK

Törende bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: “Vatandaşlarımıza mutfaklarında kullandıkları doğalgazı ve aylık 25 metreküpe eşdeğer sıcak su tüketimlerini 1 yıl süreyle ücretsiz veriyoruz. önümüzdeki 1 ay” ilham perisini verdi.

AKŞENER: Umarım Putin değildir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Karadeniz gazının Türkiye’ye gelip konutlara verildiği doğruysa çok mutlu oluruz. Gerçekten mutlu olacağız. Türkiye’nin önemli bir sorununun halledildiğini düşünüyoruz ve iktidara geldiğimizde de buna devam edeceğiz. Böylece mutlu olacağız. Ama umarım Putin’in BOTAŞ’ın borçlarını ertelemesinden kaynaklanan Putin’in yaptığı bir iyilik değildir. Çünkü bir çok şey saçmalık, insan sürekli aldanınca ufak bir şüphe gerçek oluyor ama umarım ve dilerim ki Karadeniz gazıdır. Daha yaygın olarak devamını da sağlayacağız.” söz konusu.

haber-gazipasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu