Haber

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kılıç, Gemlik’te temaslarda bulundu

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç Gemlik’e giderek bir dizi temaslarda bulundu.

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, ilçe ziyaretleri kapsamında Gemlik’e geldi. AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Osman Alemdar, AK Parti Gemlik SKM Lideri Ferhat Özyılmaz, Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları gün boyu farklı temaslarda bulundu.

AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Osman Alemdar, sıkılmadan, kapılarını çalmadan kapıdan çıkmayacaklarını belirterek, her gün farklı milletvekili ve adayları ile vatandaşları ziyaret ettiklerini söyledi.

Yediden yetmişe vatandaşları ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, vatandaşların talep, rica ve tekliflerini dinledi. Yüzyılda Aile ve Gençlik Bankası kurulacağını, kaynağın yerli doğalgaz ve petrol gelirlerinden sağlanacağını ifade eden Milletvekili Kılıç, özellikle gençlerin faydalanacağına işaret ederek, “Üniversite gençlerimize bir gençlik kazandıracağız. kart ve 10 GB aylık internet, cep telefonu ve bilgisayar alımlarında bir defaya mahsus vergi muafiyeti. Evlenecekleri çiftlere 2 yılı ödemesiz 150 bin TL 48 ay vadeli kredi vereceğiz. . Aile ve Gençlik Bankası’nın faaliyetleri arasında başta çocukların eğitimi olmak üzere aile kurumunu koruyan ve güçlendiren çeşitli hizmetler de desteklenecek.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu